prof. habil. Dr. Magdaléna Bilá, PhD. – úradné preklady – angličtina

Profil úradného prekladateľa a/alebo úradného tlmočníka

Nižšie na tejto stránke nájdete kontaktný formulár, vďaka ktorému môžete priamo kontaktovať úradného prekladateľa.

Jazykanglický
Prekladateľkaáno
Tlmočníčkanie
Adresa / miesto práceTrnková 1A, Prešov - Nižná Šebastová
KrajPrešovský
Telefón0948 894 887
0902 421 191
E-mailmagdalena_bila@yahoo.com
Jazyky, s ktorými pracujem NIE úradnečeský jazyk, ruský jazyk, maďarský jazyk
Zľavypodľa situácie
Ostatné informáciedlhoročná prax: freelancer, aj prekladateľka pre agentúru, rýchle, ale kvalitné preklady, vyučovanie a výskum v oblasti prekladu
Mapa môjho pôsobiska

Úradného prekladateľa môžete kontaktovať priamo prostredníctvom tohto kontaktného formuláru.  Tu nájdete dostatok informácií, aby ste si úradný, resp. overený preklad mohli objednať priamo u úradného prekladateľa. Nepotrebujete nijakého sprostredkovateľa.

  Všetci úradní prekladatelia či tlmočníci registrovaní v tomto Adresári sú riadne zapísaní v Zozname znalcov, tlmočníkov a prekladateľov Ministerstva spravodlivosti SR. To znamená, že každý je oprávnený vykonávať prekladateľskú činnosť a/alebo tlmočnícku činnosť podľa zákona NR SR č. 382/2004 .

  Úradný preklad, ktorý vám vyhotoví úradný prekladateľ, bude opatrený okrúhlou pečiatkou so štátnym znakom SR a prekladateľskou doložkou, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou každého úradného prekladu. Overený preklad bude zviazaný trikolórou a zapečatený.

  Využite priamy kontakt s úradným prekladateľom či tlmočníkom a dajte si vypracovať skutočne kvalitný úradný preklad (súdny, overený preklad) za rozumnú cenu!


  úradný preklad prešov, úradný preklad angličtina, overený preklad angličtina

  Reklamy

  Refundo.sk