Kontakt

V prípade otázok alebo podnetov kontaktujte prevádzkovateľa na nižšie uvedenej e-mailovej adrese. Odpoveď dostanete hneď, ako to bude možné.

Upozornenie
Prosím, berte na vedomie, že tento portál nie je agentúra. Prevádzkovateľ portálu nesprostredkuje objednávky, ani peňažné transakcie. Ak si želáte kalkuláciu alebo si chcete objednať preklad či tlmočenie, prosím, vyhľadajte v jednotlivých jazykových sekciách prekladateľa alebo tlmočníka, ktorý bude najlepšie zodpovedať Vašim potrebám. Profily jednotlivých prekladateľov a tlmočníkov obsahujú kontaktné informácie, vďaka ktorým ich môžete osloviť priamo, bez sprostredkovania.
Taktiež, prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za kvalitu prekladu, prípadné omyly v preklade alebo za správny priebeh peňažných transakcií. Takúto zodpovednosť nesie priamo úradný prekladateľ alebo úradný tlmočník.

Prevádzkovateľ:
Mgr. Galina Gomolčáková
gomolcakova.galina@gmail.com
Fakturačné údaje:
Galina Gomolčáková
SNP 54/168
935 02 Žemberovce
IČO: 46710418
DIČ: 1085119695
Nie som platiteľ DPH

www.uradnypreklad.com


úradný preklad z angličtiny do slovenčinyúradný preklad z nemčiny do slovenčinyúradný preklad z francúzštiny do slovenčinyúradný preklad z maďarčiny do slovenčinyúradný preklad z poľštiny do slovenčinyúradný preklad z taliančiny do slovenčinyúradný preklad z ukrajinčiny do slovenčinyúradný preklad zo slovenčiny do španielčinyúradný preklad z ruštiny do slovenčinyúradný preklad

Reklamy