Kontakt

V prípade otázok alebo podnetov kontaktujte prevádzkovateľa na nižšie uvedenej e-mailovej adrese alebo vyplnením kontaktného formuláru. Odpoveď dostanete hneď, ako to bude možné.

Upozornenie
Prosím, berte na vedomie, že tento portál nie je agentúra. Prevádzkovateľ portálu nesprostredkuje objednávky, ani peňažné transakcie. Ak si želáte kalkuláciu alebo si chcete objednať preklad či tlmočenie, prosím, vyhľadajte v jednotlivých jazykových sekciách prekladateľa alebo tlmočníka, ktorý bude najlepšie zodpovedať Vašim potrebám. Profily jednotlivých prekladateľov a tlmočníkov obsahujú kontaktné informácie, vďaka ktorým ich môžete osloviť priamo, bez sprostredkovania.
Taktiež, prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za kvalitu prekladu, prípadné omyly v preklade alebo za správny priebeh peňažných transakcií. Takúto zodpovednosť nesie priamo úradný prekladateľ alebo úradný tlmočník.

V jednotlivých sekciách si môžete vyhľadať úradného prekladateľa alebo tlmočníka podľa toho, s akým jazykom pracuje:

Prevádzkovateľ:
Mgr. Galina Gomolčáková
gomolcakova.galina@gmail.com
Telefón: +421 911 318 055
Fakturačné údaje:
Galina Gomolčáková
ul. 1. mája 160/39
900 84 Báhoň
IČO: 46710418
DIČ: 1085119695
Nie som platiteľ DPH
úradný preklad

úradný preklad z angličtiny do slovenčinyúradný preklad z nemčiny do slovenčinyúradný preklad z francúzštiny do slovenčinyúradný preklad z maďarčiny do slovenčinyúradný preklad z poľštiny do slovenčinyúradný preklad z taliančiny do slovenčinyúradný preklad z ukrajinčiny do slovenčinyúradný preklad zo slovenčiny do španielčinyúradný preklad z ruštiny do slovenčinyúradný preklad