Registračný formulár pre úradných (súdnych) prekladateľov a tlmočníkov

Podmienky registrácie úradných prekladateľov a úradných tlmočníkov v tomto adresári*Inštrukcie k vyplneniu registračného formuláru sú nižšie na tejto stránke.

(polia označené * sú povinné)ánonie


ánonie


Nepovinné informácie, ktoré si prajete zverejniť


ánoniedohodouDo registračného formulára uveďte všetky povinné údaje (meno, e-mail, adresa, telefónne čísla a jazyky, s ktorými pracujete ako úradný prekladateľ alebo úradný tlmočník. Na otázku, či ste úradný prekladateľ alebo tlmočník, odpovedzte pravdivo (aspoň jedna z odpovedí musí znieť áno) a nezabudnite uviesť všetky jazyky, s ktorými pracujete (úradne i neúradne). Do rubriky „ďalšie informácie“ môžete vpísať všetky ostatné informácie, ktoré si tu o sebe a svojej práci prajete zverejniť.

Prevádzkovateľ portálu vytvorí každému registrovanému prekladateľovi vlastnú stránku a uvedie na nej všetky údaje, ktoré prekladateľ prostredníctvom formulára pošle.

Prosím, v registračnom formulári uveďte aj fakturačné údaje. Registračný poplatok neuhrádzajte vopred. Po odoslaní registračného formulára Vás bude správca Registra kontaktovať a bude Vám zaslaná predfaktúra na úhradu registračného poplatku. Po jej úhrade bude vytvorený Váš profesný profil a bude Vám bude zaslaná riadna, vyúčtovacia faktúra. Fakturačné údaje, ktoré prostredníctvom registračného formuláru zašlete, nebudú zverejnené.