Mgr. Adriana Zbýňová – úradné preklady – taliančina

Profil úradného prekladateľa a/alebo úradného tlmočníka

Jazyktaliansky
Prekladateľkaáno
Tlmočníčkanie
E-mailinfo@azservice-translation.com
Telefón0907 578 607
Adresa / miesto práceTrenčín
KrajTrenčiansky kraj
Jazyky, s ktorými pracujem aj neúradne taliansky jazyk, anglický jazyk
Vlastná webstránkawww.azservice-translation.com
ŠpecializáciaVšeobecné preklady: diplomy, výučné listy, úradné listiny (rodný, sobášny, úmrtný list), prezentácie;

Technické preklady: manuály, brožúry, návody;

Právne preklady: zmluvy, žaloby, súdne podania, rozhodnutia, uznesenia, odvolania, výpisy z registra trestov, notárske zápisnice;

Obchodné preklady: cenové ponuky, výpisy z OR, obchodné správy, zápisnice z valného zhromaždenia, účtovné závierky, daňové priznania;
Doplňujúce informácie:Som profesionálna TLMOČNÍČKA a ÚRADNÁ PREKLADATEĽKA, s dlhoročnou skúsenosťou v oblasti PREKLADOV a TLMOČENIA z talianskeho a anglického jazyka do slovenčiny a češtiny a naopak.

Vykonávam profesionálne preklady textov z obchodnej, právnej a technickej oblasti, ako aj ÚRADNÉ PREKLADY rôznych listín a dokumentov (rodné listy, potvrdenia, notárske zápisnice, zmluvy, účtovné závierky, daňové priznania, uznesenia, rozhodnutia, atď.) z taliančiny do slovenčiny a naopak. Preklady z taliančiny a angličtiny do slovenčiny/češtiny a naopak vykonávam s dôrazom na maximálnu odbornosť a presnosť.

Tu nájdete dostatok informácií, aby ste si úradný, resp. overený preklad mohli objednať priamo u úradného prekladateľa. Nepotrebujete nijakého sprostredkovateľa.

Všetci úradní prekladatelia či tlmočníci registrovaní v tomto Adresári sú riadne zapísaní v Zozname znalcov, tlmočníkov a prekladateľov Ministerstva spravodlivosti SR. To znamená, že každý je oprávnený vykonávať prekladateľskú činnosť a/alebo tlmočnícku činnosť podľa zákona NR SR č. 382/2004 .

Úradný preklad, ktorý vám vyhotoví úradný prekladateľ, bude opatrený okrúhlou pečiatkou so štátnym znakom SR a prekladateľskou doložkou, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou každého úradného prekladu. Overený preklad bude zviazaný trikolórou a zapečatený.

Využite priamy kontakt s úradným prekladateľom či tlmočníkom a dajte si vypracovať skutočne kvalitný úradný preklad (súdny, overený preklad) za rozumnú cenu!


úradný preklad trenčín, úradný preklad taliančina, overený preklad taliančina trenčiansky kraj

Reklamy

Refundo.sk