Mgr. Eva Reichwalderová, PhD. – úradné preklady – španielčina

Profil úradného prekladateľa a/alebo úradného tlmočníka

Jazykšpanielsky
Prekladateľkaáno
Tlmočníčkanie
Adresa / miesto práceJavornícka 4, Banská Bystrica
KrajBanskobystrický
Telefón0907 917 331
E-maileva.reichwalderova@gmail.com
Cena - úradné preklady20,- €/ normostrana
Cena - neúradné preklady14 - 20 € / normostrana (podľa náročnosti textu)
Neúradné jazykyanglický
Zľavydohodou
Ďalšie informácieOdborný, umelecký, audiovizuálny preklad. Titulkovanie vybraných audiovizuálnych materiálov (videoprezentácie, krátkometrážne i dlhometrážne filmy). Skúsenosti so sprievodcovským, konzekutívnym aj simultánnym tlmočením.
Takmer 15-ročné skúsenosti s úradnými prekladmi, pravidelné študijné a výskumné pobyty v Španielsku.

Tu nájdete dostatok informácií, aby ste si úradný, resp. overený preklad mohli objednať priamo u úradného prekladateľa. Nepotrebujete nijakého sprostredkovateľa.

Všetci úradní prekladatelia či tlmočníci registrovaní v tomto Adresári sú riadne zapísaní v Zozname znalcov, tlmočníkov a prekladateľov Ministerstva spravodlivosti SR. To znamená, že každý je oprávnený vykonávať prekladateľskú činnosť a/alebo tlmočnícku činnosť podľa zákona NR SR č. 382/2004 .

Úradný preklad, ktorý vám vyhotoví úradný prekladateľ, bude opatrený okrúhlou pečiatkou so štátnym znakom SR a prekladateľskou doložkou, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou každého úradného prekladu. Overený preklad bude zviazaný trikolórou a zapečatený.

Využite priamy kontakt s úradným prekladateľom či tlmočníkom a dajte si vypracovať skutočne kvalitný úradný preklad (súdny, overený preklad) za rozumnú cenu!


úradný preklad banská bystrica, úradný preklad španielčina, overený preklad španielčina

Reklamy