Jano Zaborski – úradné preklady – srbčina

Profil úradného prekladateľa a/alebo úradného tlmočníka

Jazyksrbský
Prekladateľáno
Tlmočníkáno
Adresa / miesto práceDúbrava 2, 976 96 Medzibrod
KrajBanská Bystrica
Telefón0949 851 480
E-mailzaborsky7@gmail.com
Ďalšie jazyky, s ktorými pracuje (nie úradne)chorvátsky
Cena - úradné preklady15 € formát A4, 20 € formát A3
Cena - neúradné preklady8 až 10,- €/NS
Cena za tlmočenie8 až 10,- €/hod
Zľavyzľavy pre študentov stredných a vysokých škôl, ostatné dohodou
Ďalšie informácieDokumenty na preklad môžete zaniesť (následne po preložení vyzdvihnúť) do Bratislavy, respektíve Podunajských Biskupíc na adresu Perličková č. 7 - kontakt telefón 0911 233 919 (Iveta). Termín dodania prekladu do troch dní. Možné prekladať aj v dňoch víkendu a na počkanie podľa dohody. Termín dodania pre preklady viacstranových písomností - napríklad Zmluvy - dohodou.
Preklady možno dodať aj poštou. Dokument treba odfotiť, poslať e-mailom a hneď originál poštou prekladateľovi, po prijatí e-mailu vyhotovím preklad a následne všetko zviazané pošlem poštou. Všetko môže byť realizované do troch dní.

Tu nájdete dostatok informácií, aby ste si úradný, resp. overený preklad mohli objednať priamo u úradného prekladateľa. Nepotrebujete nijakého sprostredkovateľa.

Všetci úradní prekladatelia či tlmočníci registrovaní v tomto Adresári sú riadne zapísaní v Zozname znalcov, tlmočníkov a prekladateľov Ministerstva spravodlivosti SR. To znamená, že každý je oprávnený vykonávať prekladateľskú činnosť a/alebo tlmočnícku činnosť podľa zákona NR SR č. 382/2004 .

Úradný preklad, ktorý vám vyhotoví úradný prekladateľ, bude opatrený okrúhlou pečiatkou so štátnym znakom SR a prekladateľskou doložkou, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou každého úradného prekladu. Overený preklad bude zviazaný trikolórou a zapečatený.

Využite priamy kontakt s úradným prekladateľom či tlmočníkom a dajte si vypracovať skutočne kvalitný úradný preklad (súdny, overený preklad) za rozumnú cenu!


úradný preklad bratislava srbčina, úradný preklad banská bystrica srbčina, overený preklad srbčina