Jano Zaborski – úradné preklady – srbčina

Osobná stránka úradného prekladateľa / tlmočníka


Na tejto stránke nájdete dostatok kontaktných a iných informácií na to, aby ste si svoj úradný preklad (resp. overený preklad či „súdny“ preklad) mohli objednať priamo od úradného prekladateľa. Na zaobstaranie úradného (overeného, súdneho) prekladu nepotrebujete nijakého sprostredkovateľa.
Všetci úradní prekladatelia a/alebo tlmočníci registrovaní v tomto Registri úradných prekladateľov a tlmočníkov sú riadne zapísaní v Zozname znalcov, tlmočníkov a prekladateľov Ministerstva spravodlivosti SR, čo znamená, že každý je oprávnený vykonávať prekladateľskú činnosť a/alebo tlmočnícku činnosť podľa zákona NR SR č. 382/2004 Z.z. o znalcoch, tlmočníkoch a prekladateľoch.
Úradný preklad, ktorý vám vyhotoví tento prekladateľ, bude opatrený okrúhlou pečiatkou so štátnym znakom SR (podľa § 10 uvedeného zákona o identifikačných znakoch znalca, tlmočníka alebo prekladateľa) a prekladateľskou doložkou, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou každého úradného prekladu. Preklad bude zviazaný trikolórou a zapečatený.


Jazyksrbský
Prekladateľáno
Tlmočníkáno
Adresa / miesto práceDúbrava 2, 976 96 Medzibrod
KrajBanská Bystrica
Telefón0949 851 480
E-mailzaborsky7@gmail.com
Ďalšie jazyky, s ktorými pracuje (nie úradne)chorvátsky
Cena - úradné preklady15 € formát A4, 20 € formát A3
Cena - neúradné preklady8 až 10,- €/NS
Cena za tlmočenie8 až 10,- €/hod
Zľavyzľavy pre študentov stredných a vysokých škôl, ostatné dohodou
Ďalšie informácieDokumenty na preklad môžete zaniesť (následne po preložení vyzdvihnúť) do Bratislavy, respektíve Podunajských Biskupíc na adresu Perličková č. 7 - kontakt telefón 0911 233 919 (Iveta). Termín dodania prekladu do troch dní. Možné prekladať aj v dňoch víkendu a na počkanie podľa dohody. Termín dodania pre preklady viacstranových písomností - napríklad Zmluvy - dohodou.
Preklady možno dodať aj poštou. Dokument treba odfotiť, poslať e-mailom a hneď originál poštou prekladateľovi, po prijatí e-mailu vyhotovím preklad a následne všetko zviazané pošlem poštou. Všetko môže byť realizované do troch dní.

medzíbrod, srbčina

uradne preklady