Mgr. Eva Reichwalderová, PhD. – úradné preklady – španielčina

Osobná stránka úradného prekladateľa / tlmočníka


Na tejto stránke nájdete dostatok kontaktných a iných informácií na to, aby ste si svoj úradný preklad (resp. overený preklad či „súdny“ preklad) mohli objednať priamo od úradného prekladateľa. Na zaobstaranie úradného (overeného, súdneho) prekladu nepotrebujete nijakého sprostredkovateľa.
Všetci úradní prekladatelia a/alebo tlmočníci registrovaní v tomto Registri úradných prekladateľov a tlmočníkov sú riadne zapísaní v Zozname znalcov, tlmočníkov a prekladateľov Ministerstva spravodlivosti SR, čo znamená, že každý je oprávnený vykonávať prekladateľskú činnosť a/alebo tlmočnícku činnosť podľa zákona NR SR č. 382/2004 Z.z. o znalcoch, tlmočníkoch a prekladateľoch.
Úradný preklad, ktorý vám vyhotoví tento prekladateľ, bude opatrený okrúhlou pečiatkou so štátnym znakom SR (podľa § 10 uvedeného zákona o identifikačných znakoch znalca, tlmočníka alebo prekladateľa) a prekladateľskou doložkou, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou každého úradného prekladu. Preklad bude zviazaný trikolórou a zapečatený.


Jazykšpanielsky
Prekladateľkaáno
Tlmočníčkanie
Adresa / miesto práceJavornícka 4, Banská Bystrica
KrajBanskobystrický
Telefón0907 917 331
E-maileva.reichwalderova@gmail.com
Cena - úradné preklady20,- €/ normostrana
Cena - neúradné preklady14,- €/ normostrana
Neúradné jazykyanglický
Zľavydohodou
Ďalšie informácieOdborný, umelecký, audiovizuálny preklad. Titulkovanie vybraných audiovizuálnych materiálov (videoprezentácie, krátkometrážne i dlhometrážne filmy). Skúsenosti so sprievodcovským, konzekutívnym aj simultánnym tlmočením.
Takmer 15-ročné skúsenosti s úradnými prekladmi, pravidelné študijné a výskumné pobyty v Španielsku.

banská bystrica, španielčina
uradne preklady